تعداد بازدید: 63
تاریخ انتشار: پنج شنبه 27 خرداد 1400 - 12:8:22

تاکید مجلس بر سابقه ، توانمندی و برنامه در انتخاب وزیر ورزش

میرمیثم اسدالهی مشاور فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از اهمیت سوابق کارنامه ، توانمندی و برنامه در رای اعتماد مجلس به وزیر ورزش و جوانان دولت آینده گفت.

میرمیثم اسدالهی مشاور فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با برنامه کادر فنی شبکه ورزش سیما گفت : در انتخاب وزیر ورزش و جوانان طبیعتا مجلس شورای اسلامی نقش کلیدی ایفا می کند به جهت اینکه مجلس باتوجه به سوابق کارنامه فرد معرفی شده در کنار توانمندی و برنامه وی نسبت به رای یا عدم رای اعتماد وزیر ورزش آینده اقدام می کند.

اسدالهی افزود : مسلما فردی که برنامه خیلی خوب ، دقیق و متقن در حوزه ورزش ، در کنار کارنامه درخشانی داشته باشد شانس بیشتری برای انتخاب خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مدیریت در جامعه امروز یک مدیریت تلفیقی است ، ادامه داد : بنابراین صرفا با داشتن سابقه ورزشی و یا تجربه مدیریتی نمی شود یک فرد را فردی توانمند در حوزه ورزش دانست و ترکیب هر دو در انتخاب یک مدیر ورزشی اهمیت دارد.

مشاور فراکسیون ورزش مجلس ، ورزش را پدیده ای با بستر اجتماعی گسترده و مرتبط با بسیاری از مسایل اجتماعی دانست و گفت : از جمله مطالبات مهم و جدی ورزشکارن اینست که وزیر ورزش از جمله وزرای مهم دولت باشد همانطور که این مهم در برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری نیز مورد توجه قرار گرفته است.

 

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917