تعداد بازدید: 29
تاریخ انتشار: جمعه 7 خرداد 1400 - 13:49:12
مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش در گفت و گو با شبکه ورزش ابراز خرسیندی کرد :

تقدیر فدراسیون جهانی وآسیایی از اسکواش ایران

رئیس فدراسیون اسکواش در پایان دیدار نهایی مسابقات بین المللی جایزه بزرگ کیش ، از تقدیر فدراسیون جهانی و آسیایی از ایران و نیز برگزاری مسابقات حرفه ای این رشته ورزشی در هر ماه به میزبانی یکی از استان های کشور خبر داد.

مسعود سلیمانی رئیس فدراسیون اسکواش در حاشیه مسابقات جایزه بزرگ کیش در گفت و گو با شبکه ورزش سیما گفت : خوشحالم که با اهتمام ویژه فدراسیون ، هیئت های همراه و کمیته های ستادی توانستیم در 2 ماه گذشته از فدراسیون جهانی و آسیایی ، مهر تایید را گرفته ومورد تقدیر قرار بگیریم.

وی این موفقیت را مرهون زحمات و عملکرد مدیران کل استانی در ایجاد زیرساخت ها دانست و افزود : عملکردی که فدراسیون پیشه کرده در ارتباط با نقش راهی که تدوین شده و ادامه دهنده آن هیئت های ورزشی همراه فدراسیون هستند ، نیز در این خصوص موثر بود.

سلیمانی با اشاره به مسابقات بین المللی کیش خاطرنشان کرد : این رقابت ها مشابه مسابقاتی است که از آذر 1399 در تقویم عملکردی فدراسیون به وزارت ورزش ارائه شد ، برگزاری چنین مسابقات حرفه ای و ثبت فدراسیون جهانی هر ماه در یکی از استان های کشور را در برنامه داریم که علاوه بر جایزه نقدی ، ارتقای رنکینگ ورزشکاران را به دنبال خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه مطابق چشم انداز ترسیمی تا پایان سال و یا نیمه دوم سال باید به رنکینگ جهانی دو رقمی برای ایرانیان دست یابیم ، گفت : برگزاری این رقابت ها نقش مهمی در ایجاد آمادگی تیم های ملی برای حضور در مسابقات مرداد و آبان ماه پاکستان و کوالالامپور خواهد داشت.

وی از آشنایی عموم با این رشته ورزشی به عنوان ماموریت اصلی فدراسیون نام برد و گفت : در این زمینه با همکاری هیئت های ورزشی در قالب تفاهم نامه ها در حال فعالیت هستیم.

سلیمانی با تاکید بر اینکه امسال سال تیم های ملی ، ورزشکاران ملی و هویت دهی به تیم های ملی است ، از تمرکز بر موضوع قهرمانی و ارتقای جایگاه خود را در آسیا و رنکینگ جهانی به عنوان اولویت فدراسیون یاد کرد.  

 

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917