تعداد بازدید: 522
تاریخ انتشار: دو شنبه 28 تیر 1400 - 22:30:0

فوتبال لیگ دسته یک

برنامه و نتایج فوتبال لیگ یک

تیم فجر سپاسی شیراز با برتری 3 – 0 مقابل گل ریحان با 60 امتیاز قهرمان لیگ دست یک فوتبال شد 

تیم های فجر شهید سپاسی و هوادار با 60 امتیاز به لیگ برتر فوتبال صعود کردند 

هفته سی و چهارم  -

دوشنبه 28 تير
قشقایی شیراز 0 - پارس جنوبی جم  0 
آرمان گهر 3 - چوکا تالش  0 
رایکا بابل 2 - خوشه طلایی ساوه  0 
خیبر خرم‌آباد 3 - نود ارومیه  0 
استقلال خوزستان 0 - مس کرمان  1 
شاهین شهرداری‌بوشهر 0  - استقلال ملاثانی  2 
گل ریحان البرز 0 - فجر سپاسی  3 
ملوان 0 - بادران تهران   1 
هوادار 1 - شهرداری آستارا  0 

هفته سی و سوم

دوشنبه 21 تير
نود ارومیه 0 - استقلال خوزستان 1 
شهرداری آستارا 6 - گل ریحان البرز 0 
مس کرمان 1 – هوادار  3     
خوشه طلایی ساوه 2 - خیبر خرم‌آباد  2 
استقلال ملاثانی 3 - آرمان گهر 3 
بادران تهران 3 - رایکا بابل 1 
چوکا تالش 1 - قشقایی شیراز 2 
پارس جنوبی جم  2 – ملوان  1 
فجر سپاسی 3 - شاهین شهرداری‌بوشهر 0 

 

هفته سی و دوم

یکشنبه 13 تير

قشقایی شیراز 1 - بادران تهران 0

ملوان 1 - استقلال ملاثانی 1

آرمان گهر 1 - خوشه طلایی ساوه 0

رایکا بابل 1 - نود ارومیه 0

خیبر خرم‌آباد 0 - مس کرمان 2

استقلال خوزستان 2 - شهرداری آستارا 1

هوادار1 - فجر سپاسی 2

پارس جنوبی جم 1 - چوکا تالش 1

گل ریحان البرز 0 - شاهین شهرداری‌بوشهر 3

 

هفته سی و یکم

یکشنبه 6 تیر

شهرداری آستارا 1 - خیبر خرم‌آباد 4

مس کرمان 2 - رایکا بابل 0

نود ارومیه 1 - ملوان انزلی 5

فجر سپاسی شیراز 2 - آرمان گهر سیرجان 1

استقلال ملاثانی 1 - قشقایی شیراز 1

بادران تهران 0 - چوکا تالش 0

شاهین شهرداری‌بوشهر 0 - هوادار تهران 0

خوشه طلایی ساوه 1 - پارس جنوبی جم 1

گل ریحان البرز 0 - استقلال خوزستان 1 

 

هفته سی ام  

دوشنبه ۳۱  خرداد
ملوان بندرانزلی  1 – 0   مس کرمان            

رایکا بابل  1 – 0  شهرداری آستارا             

قشقایی شیراز  0 – 0   خوشه طلایی ساوه              

هوادار  4 – 1  گل ریحان البرز            

خیبر خرم آباد  0 - 1  شهرداری بوشهر            

چوکا تالش  2 – 1  استقلال ملاثانی            

آرمان گهر سیرجان 4 – 1  نود ارومیه             

پارس جنوبی جم  1 – 2  بادران            

استقلال خوزستان 0 – 0  فجرسپاسی شیراز

 

هفته بیست و نهم

دوشنبه 24 خرداد

شهرداری آستارا  2 - قشقایی شیراز 0 
نود ارومیه  1 - چوکا تالش  1 
گل ریحان البرز 1 - آرمان گهر 4
فجر سپاسی 2 - رایکا بابل  0 
خوشه طلایی ساوه 2 – ملوان  0 
هوادار  1 - خیبر خرم‌آباد  0 
مس کرمان 0 - بادران تهران  1
شاهین شهرداری‌بوشهر 2 - استقلال خوزستان  1 
استقلال ملاثانی 2 - پارس جنوبی جم  1 

هفته بیست و هشتم
دوشنبه ۱۷ خرداد
ملوان بندرانزلی 3  - شهرداری آستارا  0


سه شنبه ۱۸ خرداد
قشقایی شیراز 3 - گل ریحان البرز 2 
آرمان گهر سیرجان 1 - مس کرمان 0 
رایکا بابل- شاهین شهرداری بوشهر 
خیبرخرم آباد 0 - فجر شهید سپاسی شیراز  0 
استقلال خوزستان 1 - هوادار تهران  1 
بادران تهران 2 - استقلال ملاثانی 1 
چوکا تالش 1 - خوشه طلایی ساوه  0 
پارس جنوبی جم 1- نود ارومیه 0 



هفته سی و یکم
یکشنبه ۶ تیر
شهرداری آستارا -خیبر خرم آباد  -  ورزشگاه سردار جنگل رشت
مس کرمان - رایکا بابل -  ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
نود ارومیه - ملوان بندر انزلی -  ورزشگاه شهید باکری ارومیه
فجرشهید سپاسی شیراز- آرمان گهر سیرجان -  ورزشگاه پارس شیراز
استقلال ملا ثانی- قشقایی شیراز -  ورزشگاه تختی اهواز
بادران تهران -چوکا تالش -  ورزشگاه کارگران تهران
شاهین شهرداری بوشهر- هوادار تهران -  ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
خوشه طلایی ساوه- پارس جنوبی جم -  ورزشگاه شهید چمران ساوه
گل ریحان البرز- استقلال خوزستان-  ورزشگاه انقلاب کرج

 

هفته بیست و هفتم

ﺳﻪشنبه 11 خرداد

هوادار تهران 2 - ملوان  انزلی 0 

گل ریحان البرز 2 - رایکا بابل 3 

فجر سپاسی2  - چوکا تالش 0 

خوشه طلایی ساوه 2 - بادران تهران 0 

شاهین شهرداری‌بوشهر 2 - آرمان گهرسیرجان 1 

چهارشنبه 12 خرداد

شهرداری آستارا 2 - پارس جنوبی جم  1

مس کرمان  3 - استقلال ملاثانی  2

نود ارومیه  2 - قشقایی شیراز  0

استقلال خوزستان 1 - خیبر خرم‌آباد 1    

 

هفته بیست و ششم  

چهارشنبه ۵ خرداد

رایکا بابل 0 - هوادار تهران 1   
خیبر خرم آباد 5 - گل ریحان البرز 0   
ملوان بندر انزلی 1 - فجر سپاسی 0
آرمان گهر سیرجان 2 - شهردای آستارا 0
بادران تهران 1 - نود ارومیه 0
استقلال ملاثانی 1 - خوشه طلایی ساوه 2

پنجشنبه ۶ خرداد
چوکا تالش 0 - شاهین شهرداری بوشهر 2 

جمعه ۷ خرداد
قشقایی شیراز 1 - استقلال خوزستان 0  
پارس جنوبی جم 1 - مس کرمان 0  

 

هفته بیست و پنجم

چهارشنبه 29 ارديبهشت
شهرداری آستارا 1 - چوکا تالش  1 
خیبر خرم‌آباد  3 - رایکا بابل  1 
هوادار 2 - آرمان گهر  0 
نود ارومیه  1 - خوشه طلایی ساوه  0 
استقلال خوزستان 0 - پارس جنوبی جم  0 

 

پنجشنبه 30 ارديبهشت

فجر سپاسی 2 - استقلال ملاثانی 1

گل ریحان البرز 2 - ملوان 1

شاهین شهرداری‌بوشهر 2 - بادران تهران 1

 

دوشنبه 3 خرداد

مس کرمان 0 - قشقایی شیراز  3 
 

لینک نتایج قبلی

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://splus.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917