تعداد بازدید: 16
تاریخ انتشار: دو شنبه 22 دی 1399 - 19:37:55
سرمربی تیم فوتبال استقلال

فکری: تماشاگران از این بازی راضی بودند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت اما در مجموع مساوی شد

محمود فکری در نشست خبری پس از دربی 94 اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم، دو تیم موقعیت‌های خیلی خوبی روی دروازه‌ها ایجاد کردند. این بازی هیجان‌های خاص خودش را داشت اما در مجموع مساوی شد. فکر می‌کنم تماشاگران از این بازی راضی بودند.

* اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم که منجر به گل خوردن ما شد

وی ادامه داد: روی دروازه‌ها موقعیت‌های خوبی به وجود آمد. از تک تک بازیکنانمان بابت تلاششان تشکر می‌کنم. اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم که منجر به گل خوردن ما شد اما تلاش بازیکنان ما ستودنی بود.

* تعویض کردیم از گل محافظت کنیم

سرمربی استقلال در مورد این که تعویض‌های این تیم به خصوص خروج موسوی و ورود شیخ دیاباته بر چه اساسی صورت گرفت، عنوان کرد: تعویض‌های ما بر اساس این بود که از گلی  که زده بودیم محافظت کنیم و همچنین به موقعیت‌های بهتری برسیم. ما شاید حتی می‌توانستیم برنده بازی باشیم. روی اشتباهاتی که انجام دادیم، به حریفمان به راحتی فرصت دادیم. می‌توانستیم حتی از گل زده خودمان محافظت کنیم و از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم.

* نتیجه دربی برای تیمی نیست که در جدول موقعیت بهتری دارد

وی ادامه داد: شاید بچه‌ها ترسیدند یا استرس گرفتند. اشتباهاتی در نیمه دوم داشتیم اما می‌توانستیم همان یک گل را حفظ کنیم و برنده بازی شویم.

فکری افزود: امسال تیم خوبی درست کردیم اما دربی این طور نیست که نتیجه بازی به نفع تیمی باشد که شرایط بهتری در جدول دارد. شاید نتیجه بازی برعکس شود. با توجه به این که یک گل جلو افتاده بودیم بچه‌های ما فکر کردند بازی تمام شده است.

* داور استرس داشت و سوتهایش بیشتر به نفع پرسپولیس بود

سرمربی استقلال در مورد داوری این مسابقه اظهار داشت: رضا کرمانشاهی در نیمه اول استرس داشت، در یک صحنه به بازیکن ما کارت داد و در صحنه مشابه آن هم می‌توانست به سید  جلال حسینی کارت بدهد، داور در نیمه دوم هم استرس زیادی داشت. فکر می‌کنم سوت‌هایش بیشتر به نفع پرسپولیس بود، اما به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم به داوران ما توجه بیشتری شود و داوران زیادی را از ایران در بازی‌های بین المللی ببینیم.

* گل زودهنگام باعث وارد شدن استرس به بازیکنان شد

به گزارش فارس، محمود فکری در نشست خبری دربی 94 اظهار داشت: به هر دو تیم به خصوص بازیکنان استقلال که با تمام توان و وجود تلاش کردند خسته نباشید می‌گویم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم، اما شاید گل زودهنگام باعث وارد شدن استرس به بازیکنان شد. با این حال در نیمه اول روند خوبی داشتیم. اگر آن پنالتی که اتفاق افتاد گرفته می‌شد روند بازی عوض می‌شد.

* باید شخصیت تیم را حفظ کنیم

وی در خصوص داوری این مسابقه عنوان کرد: کرمانشاهی اولین دربی خودش را سوت می‌زد و استرس داشت. او در نیمه اول هم ما و هم تیم ما را عصبانی کرد، اما بازی قشنگ شد و موقعیت‌های خوبی روی هر دو دروازه ایجاد شد. این شخصیت بازیکنان ما را نشان می‌داد؛ با وجود اینکه عقب افتادند اما تا آخرین لحظه تلاش کردند. یک گل آفساید زدیم اما بعد از آن به گل دوم رسیدیم. باید این شخصیت را حفظ کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد.

* عدهای از بازیکنانمان بهم ریختند

فکری در خصوص این که خروج موسوی باعث شد استقلال از این ناحیه آسیب ببیند، اظهار داشت: وقتی یک بر صفر جلو بودیم، دیاباته را آوردیم که قدرت تهاجمی بیشتری داشته باشیم، اما چیزی که فکر می‌کردیم نشد. از طرفی پرسپولیس یک بر صفر عقب بود و تمام تلاشش را کرد که این عقب افتادگی را جبران کند و این طبیعی است. عده‌ای از بازیکنانمان بهم ریختند. شاید به خاطر کم‌تجربگی یا اعتماد به نفس بالا بود.

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917