تعداد بازدید: 76
تاریخ انتشار: یک شنبه 9 آذر 1399 - 19:49:8

نتایج مسابقات روز نخست لیگ برتر کشتی فرنگی

رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در روز نخست این مسابقات 6 دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
 
سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18)
رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیأت کشتی سیرجان یک
سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیأت کشتی سیرجان صفر
فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان
فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4
رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2
 
نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
 
سینا صنعت ایذه، برنده 5 (امتیاز مثبت 23) – فولاد اکسین خوزستان 5 (امتیاز مثبت 18) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده 9- مرتضی خدایی صفر
60 کیلوگرم: امید احمدی 1- پویا ناصرپور، برنده 9
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند 1- مهرداد مردانی، برنده 3
67 کیلوگرم: شاهین بداغی 5- علی ذکایی مهر، برنده 6
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- عظیم گرمسیری صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 7- محمد شربی نیازی 3
82 کیلوگرم: عباس مهدی زاده 1- مهدی هدایی، برنده 3
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 3- علی شریفی صفر
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 9 ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
130 کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده 8
 
 
فولاد اکسین خوزستان، برنده 6- هیأت کشتی سیرجان 4 (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی 3- علی رستمی، برنده 3
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 9- فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده 5- محمدرضا اسپیدکار صفر
67 کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده 9- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده 2- محمدمهدی شهسواری 1
77 کیلوگرم: ابراهیم جمال پور 1- ابوالفضل نبی زاده، برنده 4
82 کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده 4- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 9- اکبر عبدی صفر
97 کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل1- آرشام بهرام زاده، برنده 2
130 کیلوگرم: محمدسروش رنجبر 1- سید مجتبی حسینی، برنده 2
 
 
رعد پدافند ارتش، برنده 8- آریوبرزن بهبهان 2 (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی 2- صادق مرادی، برنده 3
60 یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده 8- محراب قلی پور، صفر
63 کیلوگرم: رضا عباسی، برنده 9- علی گوران صفر
67 کیلوگرم: نیما اسماعیلی 7- بهنام مرادی، برنده 6 ضربه فنی
72 کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده 9- سجاد بنادری 4
77 کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده 8 ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- علیرضا مرادی 1
87 کیلوگرم: محمد رسولی، برنده 4- علیرضا غفاری 1
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 9- سید محمدرضا زینی صفر
130 کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده 9- سعید حسین پور صفر
 
سیناصنعت ایذه، برنده 10- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: نیما محمدی، برنده 7- علی رستمی 2
60 کیلوگرم: امید احمدی، برنده 7- امیرمحمد یارمحمدزهی 5
63 کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده 9- علی چبک زن 5
67 کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده 8- نوین ایزدنیا صفر
72 کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده 9- امیرمحمد رضایی صفر
77 کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده 8- محمدرضا شاه بداغی
82 کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده 10- امیرطاها برفه ای
87 کیلوگرم: امید محمودی، برنده 6- علی عابدی 5
97 کیلوگرم: محمد یگانه، برنده 8- فردین سالاری پور صفر
130 کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده 10- مسعود زیدآبادی صفر
 
 
فولاداکسین خوزستان، برنده 9- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده 9
60 کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده 11- عباس چنانی 9
63 کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده 13 ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی 6
67 کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده 6- امی بذرگر 3
72 کیلوگرم: حسین نصیری، برنده 2- سجاد بنادری صفر
77 کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده 9- سید عارف خردمند صفر
82 کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده 5 ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
87 کیلوگرم: علی شریفی، برنده 8- مهران بروشان فر صفر
97 کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده 3- داود فلاحی 2
130 کیلوگرم: پارسا نظری، برنده 5 ضربه فنی- سعید حسین پور 4
 
رعد پدافند ارتش، برنده 9- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
55 کیلوگرم: هادی تختایی، برنده 11- علی رستمی 4
60 کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده 8 – فرزاد محبی صفر
63 کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده 7- محمدرضا اسپیدکار 1
67 کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده 7- نوین ایزدنیا 4
72 کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده 11- محمدمهدی شهسواری 3
77 کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده 6- ابوالفضل نبی زاده صفر
82 کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده 9- امیرطاها برفه ای صفر
87 کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت 3- علی عابدی، برنده 5
97 کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده 6- آرشام بهرام زاده صفر
130 کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده 8- مسعود زیدآبادی صفر
 
چهار دیدار باقی مانده این گروه فردا برگزار می شود:
هیات کشتی سیرجان-آریوبرزن بهبهان(ساعت 9:30)
سیناصنعت ایذه-رعدپدافند ارتش(ساعت 11)
رعدپدافند ارتش-فولاد اکسین خوزستان(ساعت 16)
سیناصنعت ایذه-آریوبرزن بهبهان(ساعت 17:30)
دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 162
  • شبکه اجتماعی : @varzeshtv.irib
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 30000917