تعداد بازدید: 29
تاریخ انتشار: شنبه 17 خرداد 1399 - 18:52:58
مدیرعامل باشگاه استقلال

سعادتمند : بازیکنی از استقلال جدا نمی‌شود/ یک ورزشگاه سرمایه جدید باشگاه شد

مدیرعامل باشگاه استقلال از افزایش تعداد رشته های ورزشی در این باشگاه خبر داد داد و گفت: هدف‌مان این است که در کنار فوتبال، سایر رشته‌های ورزشی را هم در باشگاه فعال کنیم

احمد سعادتمند عصر امروز شنبه به ارائه گزارش اقدامات انجام شده در باشگاه استقلال از از ۱۶ اردیبهشت تا ۱۶ خرداد پرداخت و تاکید کرد برای فصل آینده هیچ بازیکنی از استقلال جدا نخواهد شد و سرمایه های این تیم ارزان فروخته نخواهند شد. مشروح صحبت های مدیرعامل باشگاه استقلال به شرح زیر است:

فعالیت در رشته‌های غیرفوتبالی
در این مدت تلاش کردیم تیم بزرگ استقلال را به سمت باشگاه شدن پیش ببریم. در این راستا برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و قصد داریم در رشته‌های غیرفوتبالی هم فعالیت داشته باشیم. مضاف بر اینکه هدف مان این است که در کنار ورزش آقایان، ورزش بانوان را هم به طور جدی پیگیری کنیم. اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است که بزودی اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تکریم هواداران و پیشکسوتان استقلال
ما بنا داریم از طریق معاونت اقتصادی هر هفته از تعدادی هواداران خاص خودمان که سال‌ها کنار باشگاه بودند و اتفاقی برایشان رخ داده است را به باشگاه دعوت کنیم و در خدمت شان باشیم. بخش دوم این موضوع به تکریم پیشکسوتان اختصاص دارد. از آغاز این هفته این کار را شروع کردیم و روز دوشنبه خدمت اولین عزیزی خواهیم رفت که ببینید چقدر برای این باشگاه زحمت کشیده است. بر ما واجب است که به سراغ پیشکسوتان برویم. احترام این پیشکسوتان بر ما واجب است و در بازی‌ها و سفرها هم در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

خبر خوب برای هواداران
خوشبختانه با تلاشی که از سوی بخش حقوقی باشگاه صورت گرفت و حمایتی که وزارت ورزش و اداره کل ورزش تهران صورت دادند ما ورزشگاه مرغوبکار را به مراحل نهایی رساندیم و آماده امضا صورتجلسه تغییر و تحول هستیم. این ورزشگاه با ارزش ریالی بالا به سرمایه‌های باشگاه اضافه خواهد شد که می‌تواند سرمایه بزرگی برای باشگاه استقلال باشد. در هفته آینده خبرهای بهتری را در خصوص کمپ ناصر حجازی خواهیم داد.

هیچ بازیکنی را ارزان نخواهیم فروخت
تمام تلاشمان را خواهیم کرد که سرمایه‌های باشگاه استقلال را حفظ کنیم. برای فصل آینده با نظر کادر فنی بازیکنان و سرمایه‌های اصلی تیم را حفظ خواهیم کرد. قصد فروش هیچ بازیکنی را نداریم و به خاطر مشکلات مالی سرمایه‌های باشگاه را ارزان نخواهیم فروخت و از همه سرمایه‌های باشگاه حمایت خواهیم کرد.

مشکل زمین تمرین نخواهیم داشت
الان دو زمین چمن استاندارد داریم که قابلیت تمرین استاندارد را داریم. یک سالن بدنسازی رایگان را هم به طور کامل در اختیار بازیکنان استقلال قرار دادیم. در بخش پشتوانه‌ای الان دغدغه‌ای نخواهیم داشت. این روند تا تیرماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. تلاشمان این است که بتوانیم این زیر ساخت‌ها را در ورزشگاه‌های مربوط به خود استقلال انجام دهیم. هدف ما این است که کاری کنیم که سال آینده دیگر زمین و سالن بدنسازی و استخر اجاره‌ای نداشته باشیم و همه این موارد برای خود استقلال باشد.

تمبر یادبود برای استقلالی‌ها
پس از نشست‌هایی که با معاونان وزارت ارتباطات داشتیم در تلاش هستیم که تمبرهای اختصاصی برای ورزشکاران و پیشکسوتان باشگاه داشته باشیم. این تمبر ماحصل مجموعه یادگاری برای هواداران استقلال در سراسر کشور خواهد بود. تفاهم نامه این بخش هم این هفته به امضا خواهد رسید.

ترکیب هیات مدیره این هفته تکمیل می شود
این هفته در هیات مدیره اتفاقات خوبی صورت خواهد گرفت و هیات مدیره با حضور افرادی که اقتصادی هستند و می توانند به باشگاه کمک کنند با رعایت موارد قانونی ترکیب را کامل خواهیم کرد.

ماجرای پرداخت به پادوانی
با نقص عضوی که برای پادوانی صورت گرفت تلاش کردیم که بدهی باشگاه به وی را پرداخت کنیم. پیگیر حساب بانکی ایشان شدیم و از طریق بخش بین الملل فدراسیون فوتبال مکاتبات لازم صورت گرفت و یک صد هزار دلار را از محل درآمدهای بازیکنان در جام جهانی برای این مورد در نظر گرفته شد. ما و فدراسیون فوتبال این تاییدیه را به فیفا دادیم که این پرداخت صورت بگیرد اما از طرف پادوانی این تاییدیه صورت نگرفته است. امیدواریم ایشان هم این کار را تایید کند تا ما از دین این بازیکن خارج شویم.

نمایش آنلاین فیلم برای هواداران
در انتهای این هفته فیلم آبی به رنگ آسمان را به صورت آنلاین در اختیار هواداران قرار خواهیم داد. بیش از ۸۰ درصد هواداران این فیلم مستند را ندیده اند. طی مذاکراتی که داشتیم این فیلم به صورت آنلاین برای همه هواداران پخش خواهد شد. در این اقدام نفع باشگاه استقلال هم در نظر گرفته خواهد شد.

آکادمی استقلال هیات امنایی می شود
هیات امنایی را برای آکادمی تشکیل خواهیم داد که متشکل از ۷ پیشکسوت باشگاه خواهد بود. در جلسه ای که خواهیم داشت اساسنامه و آیین نامه و شرح وظایف آکادمی مشخص خواهد شد و گواهی های لازم به بازیکنان داده خواهد شد. چارچوب کاملی برای آکادمی و مدارس فوتبال استقلال خواهیم بست. این اتفاق در شرق، غرب، شمال و جنوب کشور رخ خواهد داد و از پیشکسوتان باشگاه استقلال در این مناطق استفاده خواهیم کرد. امیدواریم فضای امنی را به وجود بیاوریم تا خانواده ها با خیالی آسوده فرزندان خود را به ما بسپارند.

با کسی عقد اخوت نبسته ایم
همانطور که قبلاً گفته بودیم از قبل با کسی هماهنگ نکرده بودیم که چه کسی در چه مسئولیتی قرار بگیرد. با هر عزیزی همکاری کنیم چند ماه فعالیت او را بررسی خواهیم کرد و اگر اثربخش باشد با او ادامه خواهیم داد. این موضوع را در مورد کارگزار هم رعایت کردیم و پس از مذاکره با چند کارگزار در نهایت قرارداد بستیم. با هیچکس عقد اخوت نبسته ایم و هرکسی اثرگذار باشد با او ادامه همکاری خواهیم داد.

مشکل حل نشود شفاف سازی می کنیم
در مورد کارگزار قبلی مذاکراتی صورت گرفته و قرار است در چند روز آینده مشکل ما با این کارگزار رفع شود. امیدواریم مشکل حل شود در غیر این صورت مجبوریم برخی شفاف سازی ها را انجام دهیم.

کارهایی که انجام شده جزو وظایف هر باشگاهی است و امیدوارم بتوانیم اقدامات بیشتری انجام دهیم. باشگاه حرفه ای شرایطی دارد که باید انجام شود. هواداران باید کارهای خوب را لمس کنند. قول دادیم که با هواداران صادق باشیم و روی این اعتقاد ایستاده ایم.

مدعی قهرمانی هستیم
در بخش فنی هم باید بگویم که ما مدعی قهرمانی هستیم و به کمتر از این هم راضی نیستیم. در تمرینات هم می بینم که بازیکنان و کادر فنی چقدر خوب و با انگیزه تمرین می کنند. امیدوارم این اتفاق هم برای باشگاه استقلال رقم بخورد

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091