تعداد بازدید: 89
تاریخ انتشار: جمعه 9 اسفند 1398 - 21:37:39
لیگ جهانی کاراته - اتریش

صعود اولین المپیکی کاراته به مرحله نهایی/ خاکسار وآسیابری بدنبال برنز

کاراته کای وزن ۷۵- کیلوگرم ایران با شکست همه رقبا راهی مبارزه نهایی سومین مرحله از لیگ جهانی شد

در ادامه این مسابقات که در سالزبورگ اتریش جریان دارد، بهمن عسگری که سهمیه المپیک را برای خود قطعی کرده، به فینال صعود کرد.

عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم پس از یک دور استراحت «سوناری یاهیرو» از استرالیا را یک بر صفر شکست داد و در ادامه با رأی داوران برابر «توماس سور» از فنلاند صاحب برتری شد، وی در سومین مبارزه «جو کلاوای» از انگلستان را یک بر صفر از پیش رو برداشت.

وی در مبارزه نیمه نهایی «آرمان الاتیمور» از ترکیه را پس از تساوی ۴ بر ۴ با قانون امتیاز نخست (سنشو) شکست داد و به فینال رسید.

عسگری که در سال ٢٠٢٠ دو طلای شیلی و پاریس، برنز دبی را کسب کرده، یکشنبه در سومین فینال خود در سال ۲ جدید میلای به مصاف «هورنه» از اکراین می‌رود.

در همین وضع «علی اصغر آسیابری» کار خود را با برتری هشت بر صفر مقابل «سام پلومپن» از بلژیک آغاز کرد، در ادامه «رمیجیوس جویگیلاتیس» از لیتوانی را چهار بر دو شکست داد و در سومین مبارزه پس از تساوی شیش بر شیش مقابل «استانیسلاو هورنا» با قانون سنشو بازنده از تاتامی خارج شد. تا برای کسب مدال برنز در گروه شانس مجدد مبارزه کند.

همچنین طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم دور نخست استراحت داشت و سپس «کاترین کامبپل» از کانادا را ۶ بر یک شکست داد و در ادامه «سیمانیکوا» از اسلواکی را ۲ بر یک از پیش رو برداشت ٫ وی در مبارزه سوم برابر «جانا میسر» ۰ از آلمان بازنده شد و به گروه شانس مجدد رفت.

در مسابقات امروز سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم، فاطمه صادقی و نگین باقری در کاتای انفرادی از دور مسابقات حذف شدند

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما