تعداد بازدید: 83
تاریخ انتشار: جمعه 18 بهمن 1398 - 19:0:39
بدمینتون جام فجر

بدمینتون جام فجر / همه مدال های دوبل به ایران رسید

در پایان مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر ایران و کانادا قهرمان مسابقات دوبل و انفرادی شدند

دیدار فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون جام فجر بعدازظهر امروز جمعه در سالن دستغیب شیراز در قمست دوبل و انفرادی برگزار شد و در پایان این رقابتها ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت دونفره توانستند مدال های طلا، نقره و برنز را به خود اختصاص دهند و در قسمت انفرادی نیز بدمینتون باز کانادا به مقام قهرمانی دست یافت.

دیدار فینال دوبل مردان بین تیم دونفره امیر جباری و سروش اسکندری و تیم دونفره رضا شهبازی و مهران شهبازی برگزار شد که این دیدار در پایان با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم دوبل جباری و اسکندری به پایان رسید تا مدال طلا را تصاحب کنند. تیم دوبل شهبازی ها دوم شد و نقره گرفت و
تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمدمهدی میرشکاری به همراه تیم دو نفره امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند به مقام سوم مشترک دست یافتند و صاحب مدال برنز شدند.

در دیدار فینال یک نفره مردان نیز شنگ از کانادا به مصاف موریس از بلژیک رفت و این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود بازیکن کانادا خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی انفرادی دست یافت. موریس از بلژیک دوم شد و نقره گرفت و شیراک سن از هند و واربر از اتریش به مقام سوم مشترک دست یافتند و مدالهای برنز را به گردن آویختند.

با برگزاری این رقابت ها در بخش مردان رقابت ها بدمینتون جام فجر به پایان رسید

 

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091