تعداد بازدید: 67
تاریخ انتشار: جمعه 18 بهمن 1398 - 13:38:33
مسابقات بدمینتون جام فجر

کسب ۲ مدال طلا ، ۲ نقره و ۵ برنز توسط تیم ملی بانوان بدمینتون

فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در قسمت تیمی و تک نفره بانوان در شهر شیراز برگزار شد

 دیدار فینال بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران در قسمت بانوان صبح امروز ( جمعه ) در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز در قسمت تیمی ( دونفره ) و یک نفره برگزار شد.

در این مسابقات تیم دونفره کشورمان به ۲ مدال طلا ، دو نقره و ۴ مدال برنز در قسمت دونفره و یک مدال برنز در قسمت یک نفره دست یافت.

دیدار فینال دو نقره بانوان بین تیم  دونفره هاله همدانچی و پگاه کامرانی و نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده برگزار شد که این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم دونفره نسیم صفایی و حنانه یعقوب زاده  به پایان رسید.

تیم دونفره پگاه کامرانی و هاله همدانچی به مقام نایب قهرمانی رسید و صاحب دو مدال نقره شدند.

همچنین تیم های دو نفره ( ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته ) و ( ساره امینیان و فاطمه بابایی ) به مقام سوم مشترک دست یافتند و صاحب ۴ مدال برنز شدند.

در دیدار فینال یک نقره بانوان نیز کریستال پال از آمریکا به مصاف لیندا زنجیری از بلغارستان رفت و این مسابقه در پایان با نتیجه  2 بر صفر به سود  بازیکن آمریکا به پایان رسید و وی به مدال طلای قسمت یک نفره بانوان دست یافت. لیندا زنجیریاز بلغارستان دوم شد و صاحب مدال نقره شد.

ثریا آقایی از ایران به همراه فابیلنا سیلوا از برزیل به مقام سوم مشترک رسید و مدال برنز را به گردن آویخت.

بدین ترتیب ملی پوشان بانوان بدمینتون کشورمان در مجموع این دوره از مسابقات به ۲ طلا ، ۲ نقره و ۵ برنز دست یافتند.

بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران با جوایز ۲۵ هزار دلاری  با شرکت ۱۴ تیم کانادا ، برزیل، آمریکا، افغانستان، بلژیک، بلغازستان، اسلواکی، اتریش، هند، پاکستان، ایسلند، عراق، اوکراین به همراه ملی پوشان بدمینتون ایران به مدت ۴ روز در سالن شهید دستغیب شهرستان شیراز برگزار می شود

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091