تعداد بازدید: 216
تاریخ انتشار: جمعه 22 آذر 1398 - 14:14:33
فوتبال یک

استیلی : اردوی آخر نقش تعیین کننده ای برای صعود دارد

حمید استیلی سرمربی تیم امید در گفتگو با برنامه فوتبال یک شبکه ورزش سیما گفت : در مرحله مقدماتی با تفاضل گل صعود کردیم که البته جا دارد از زحمات آقای کرانچار و همچنین  مدیریت ورزشگاه آزادی و فدراسیون فوتبال تشکر کنم ، ما در حد توان سعی کرده ایم همکاری متقابلی با باشگاه ها برای در اختیار قرار دادن بازیکنان برای تیم امید داشته باشیم ، البته مصوبه هییت رئیسه نیز هست که اگر تیمی همکاری نکند محرومیت هایی در نظر گرفته شود .

استیلی در ادامه افزود : به دلیل مسایل تحریم ها و برخی مسایل فنی به این نتیجه رسیدیم که از مربی خارجی استفاده نکنیم که از آقای مجیدی نیز در دوره حضورشان تشکر می کنم . البته هنوز پاداش صعود بازیکنان از مرحله اول پرداخت نشده ، هرچند بازیکنان به مسایل اقتصادی توجهی ندارد اما پرداخت موارد مالی باعث بالا رفتن انگیزه خواهد شد که بسیار موثر است .

وی در پاسخ به این سووال که آیا دریافتی از فدراسیون داشته گفت : هنوز خیر ولی قرار است انجام شود. سرمربی تیم امید در ادامه اظهار داشت : اردوی آخر برای اعزام تیم نقش مهم و تعیین کننده ای دارد و نیاز است تمامی بازیکنان حضور داشته باشند و باشگاه ها همکاری کنند . قرار است امروز اسامی 30 بازیکن اعلام شود و فردا اردو آغاز می شود و 29 آذر عازم قطر هستیم و قرار است برخی تغییرات در برنامه لیگ برتر هم انجام شود و بتوانیم با تیم کامل راهی قطر شویم .در قطر بازی با تیم امید و یک باشگاه این کشور هماهنگ شده است . 8 دی به ایران برمی گردیم و 11 دی مراسم بدرقه برگزار می شود و همان شب راهی تایلند می شویم . خوشبختانه موارد هتل و تعذیه را هماهنگ کردیم و مشکلی نیست . اولین بازی ما با ازبکستان است که خوشبختانه این تیم را کاملا آنالیز کرده ایم . دومین بازی با کره جنوبی و سومین بازی مقدماتی با چین است.

وی در پایان نیز در پاسخی به این سووال که اختلاف شما با آقای فرهاد مجیدی چه بود گفت : اختلاف نظر ها بر سر مسایل فنی بود و مشکل خاصی نبود.

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما