تعداد بازدید: 1822
تاریخ انتشار: یک شنبه 3 آذر 1398 - 22:0:0
فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا 2020

فوتبال جام ملت های اروپا

به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات جام ملت های اروپا با یکسال تویق در سال 2021 برگزار می شود .

مرحله اول حذفی مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپا

بلغارستان – مجارستان

ایسلند – رومانی

بوسنی و هرزگوین – ایرلند

اسکاتلند – رژیم صهیونیستی

نروژ – صربستان

گرجستان – بلاروس

مقدونیه شمالی – کوزوو

 

نتایج بازی های مرحله گروهی 

گروه A : انگلیس 21 – جمهوری چک 15 – کوزوو  11 - بلغارستان 6 – مونته نگرو 3 

گروه B : اوکراین 20 - پرتغال 17 -  صربستان 14  - لوگزامبورگ 4 - لیتوانی 1 

گروه C :  آلمان 21 - هلند 19 - ایرلند شمالی 13 – بلاروس 4 - استونی 1 

گروه D : سوئیس 17 - دانمارک 16 جمهوری ایرلند 13 - گرجستان 8 – جبل الطارق 0 

گروه E : کرواسی 17 - ولز  14 – اسلواکی 13 - مجارستان 12 - آذربایجان 1 

گروه F : اسپانیا 26 - سوئد 21 - نروژ  17 – رومانی 14 – جزایر فارو 3 - مالت 3 

گروه G : لهستان 25 - اتریش 19 - مقدونیه شمالی 14 - اسلوونی 14 – رژیم صهیونیستی 11 - لتونی 3 

گروه H : فرانسه 25 - ترکیه  23 - ایسلند 19  – آلبانی 13 – آندورا 4 - مولداوی 3  

گروه I : بلژیک 30 - روسیه 24 - اسکاتلند 15 – قبرس 10 – قزاقستان  10 – سن مارینو 0

گروه J :  ایتالیا 30 - فنلاند  18 - یونان 14 - بوسنی و هرزگوین 13  - ارمنستان 10 - لیختن اشتاین 2 

لینک رده بندی گروه ها


نتایج بازی ها

 

سه شنبه 28 آبان

بلژیک 6 – قبرس  1 
سن مارینو 0 – روسیه  5 
اسکاتلند 3 – قزاقستان  1 
آلمان 6 - ایرلند شمالی  1 
هلند 5 – استونی  0 
لتونی 1 – اتریش  0 
لهستان 3 – اسلوونی  2 
اسلواکی 2 – آذربایجان  0 
ولز 2 – مجارستان  0 

 

دوشنبه 27 آبان

ایرلند1  – دانمارک 1

جبل الطارق 1 – سوییس 6

سوئد 3 – جزایرفارو 0

اسپانیا 5 – رومانی 0

لیختن اشتاین 0 – بوسنی و هرزگوین 3

ایتالیا 9 – ارمنستان 1

یونان 2 – فنلاند 1

مالت 1 - نروژ 2

 

یکشنبه 26 آبان

صربستان 2 – اوکراین 2

لوکزامبورگ 0 – پرتغال 2

کوزوو 0 – انگلیس 4

بلغارستان 1 – جمهوری چک 0

مولداوی 1 – ایسلند  2

آندورا 0 – ترکیه  2

آلبانی 0 – فرانسه  2

 

شنبه 25 آبان

قبرس 1 - اسکاتلند 2

روسیه  1 - بلژیک  4 

سن مارینو 1 - قزاقستان 3

آذربایجان  0 - ولز  2 

کرواسی 3 - اسلواکی 1

اسلوونی 1 - لتونی 0

اتریش 2 - مقدونیه 1

آلمان 4 - بلاروس 0

ایرلند شمالی 0 - هلند 0

 

جمعه 24 آبان

نروژ 4 – جزایر فارو 0 
فنلاند 3 – لیختن اشتاین 0 
ارمنستان 0 – یونان 1 
سوییس 1 – گرجستان  0 
دانمارک 6 – جبل الطارق  0 
اسپانیا 7 – مالت  0
رومانی 0 – سوئد  2 
بوسنی و هرزگوین 0 – ایتالیا 3 

 

پنجشنبه 23 آبان

ترکیه 0 – ایسلند 0 

انگلیس 7 – مونته نگرو 0 

جمهوری چک 2 – کوزوو 1 

صربستان 3 – لوکزامبورگ 2 

پرتغال 6 – لیتوانی 0 

فرانسه 2 – مولداوی 1 

آلبانی 2 – آندورا 2 

 

-----------------------------

پنجشنبه 18 مهر

قزاقستان 1 – قبرس 2

بلاروس 0 – استونی 0

هلند 3 - ایرلند شمالی 1

اسلواکی 1 – ولز 1

کرواسی 3 – مجارستان 0

لتونی 0 – لهستان 3

مقدونیه شمالی 2 – اسلوونی 1

روسیه 4 – اسکاتلند 0

بلژیک 9 – سن مارینو 0

 


جمعه 19 مهر

مونته نگرو 0 – بلغارستان 0

جمهوری چک 2 – انگلیس 1

اوکراین 2 – لیتوانی 0

پرتغال 3 – لوکزامبورگ 0

ترکیه 1 – آلبانی 0

ایسلند 0 – فرانسه 1

آندورا 1 – مولداوی 0

 


شنبه 20 مهر

گرجستان 0 – ایرلند 0

دانمارک 1 – سوییس 0

جزایر فارو 0 – رومانی 3

بوسنی و هرزگوین 4 – فنلاند 1 

نروژ 1 – اسپانیا 1 

مالت 0 – سوئد 4 

لیختن اشتاین 1 – ارمنستان 1 

ایتالیا 2 – یونان 0 

 


یکشنبه 21 مهر

قزاقستان 0 - بلژیک 2 

بلاروس 1 – هلند 2  

مجارستان 1 – آذربایجان 0 

اسکاتلند 6 – سن مارینو 0 

قبرس 0 – روسیه 5 

استونی 0 – آلمان 3

ولز 1  – کرواسی 1

اسلوونی 0 – اتریش 1

لهستان 2 – مقدونیه شمالی 0

 


دوشنبه 22 مهر

کوزوو 2 – مونته نگرو 0 

بلغارستان 0 – انگلیس 6 

اوکراین 2 – پرتغال 1 

لیتوانی 1 – صربستان 2 

مولداوی 0 – آلبانی 4 

ایسلند 2 – آندورا 0 

فرانسه 1 – ترکیه 1 

 


سه شنبه 23 مهر

فنلاند 3 – ارمنستان 0 
سوییس  2 – ایرلند  0 
جبل الطارق 2 – گرجستان  3 
سوئد 1 – اسپانیا  1 
رومانی  1 – نروژ  1 
جزایر فارو 1 – مالت  0 
لیختن اشتاین 0 – ایتالیا  5 
یونان  2 – بوسنی و هرزگوین 1

 


لینک نتایج قبلی

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091