تعداد بازدید: 1755
تاریخ انتشار: یک شنبه 3 آذر 1398 - 22:0:0
فوتبال مقدماتی جام ملت های اروپا 2020

فوتبال جام ملت های اروپا

مرحله اول حذفی مقدماتی فوتبال جام ملت های اروپا

7 فروردین 1399

بلغارستان – مجارستان

ایسلند – رومانی

بوسنی و هرزگوین – ایرلند

اسکاتلند – رژیم صهیونیستی

نروژ – صربستان

گرجستان – بلاروس

مقدونیه شمالی – کوزوو

 

مرحله پایانی حذفی مقدماتی جام ملت های اروپا 12 فروردین 1399 برگزار می شود

 

نتایج بازی های مرحله گروهی 

گروه A : انگلیس 21 – جمهوری چک 15 – کوزوو  11 - بلغارستان 6 – مونته نگرو 3 

گروه B : اوکراین 20 - پرتغال 17 -  صربستان 14  - لوگزامبورگ 4 - لیتوانی 1 

گروه C :  آلمان 21 - هلند 19 - ایرلند شمالی 13 – بلاروس 4 - استونی 1 

گروه D : سوئیس 17 - دانمارک 16 جمهوری ایرلند 13 - گرجستان 8 – جبل الطارق 0 

گروه E : کرواسی 17 - ولز  14 – اسلواکی 13 - مجارستان 12 - آذربایجان 1 

گروه F : اسپانیا 26 - سوئد 21 - نروژ  17 – رومانی 14 – جزایر فارو 3 - مالت 3 

گروه G : لهستان 25 - اتریش 19 - مقدونیه شمالی 14 - اسلوونی 14 – رژیم صهیونیستی 11 - لتونی 3 

گروه H : فرانسه 25 - ترکیه  23 - ایسلند 19  – آلبانی 13 – آندورا 4 - مولداوی 3  

گروه I : بلژیک 30 - روسیه 24 - اسکاتلند 15 – قبرس 10 – قزاقستان  10 – سن مارینو 0

گروه J :  ایتالیا 30 - فنلاند  18 - یونان 14 - بوسنی و هرزگوین 13  - ارمنستان 10 - لیختن اشتاین 2 

لینک رده بندی گروه ها


نتایج بازی ها

 

سه شنبه 28 آبان

بلژیک 6 – قبرس  1 
سن مارینو 0 – روسیه  5 
اسکاتلند 3 – قزاقستان  1 
آلمان 6 - ایرلند شمالی  1 
هلند 5 – استونی  0 
لتونی 1 – اتریش  0 
لهستان 3 – اسلوونی  2 
اسلواکی 2 – آذربایجان  0 
ولز 2 – مجارستان  0 

 

دوشنبه 27 آبان

ایرلند1  – دانمارک 1

جبل الطارق 1 – سوییس 6

سوئد 3 – جزایرفارو 0

اسپانیا 5 – رومانی 0

لیختن اشتاین 0 – بوسنی و هرزگوین 3

ایتالیا 9 – ارمنستان 1

یونان 2 – فنلاند 1

مالت 1 - نروژ 2

 

یکشنبه 26 آبان

صربستان 2 – اوکراین 2

لوکزامبورگ 0 – پرتغال 2

کوزوو 0 – انگلیس 4

بلغارستان 1 – جمهوری چک 0

مولداوی 1 – ایسلند  2

آندورا 0 – ترکیه  2

آلبانی 0 – فرانسه  2

 

شنبه 25 آبان

قبرس 1 - اسکاتلند 2

روسیه  1 - بلژیک  4 

سن مارینو 1 - قزاقستان 3

آذربایجان  0 - ولز  2 

کرواسی 3 - اسلواکی 1

اسلوونی 1 - لتونی 0

اتریش 2 - مقدونیه 1

آلمان 4 - بلاروس 0

ایرلند شمالی 0 - هلند 0

 

جمعه 24 آبان

نروژ 4 – جزایر فارو 0 
فنلاند 3 – لیختن اشتاین 0 
ارمنستان 0 – یونان 1 
سوییس 1 – گرجستان  0 
دانمارک 6 – جبل الطارق  0 
اسپانیا 7 – مالت  0
رومانی 0 – سوئد  2 
بوسنی و هرزگوین 0 – ایتالیا 3 

 

پنجشنبه 23 آبان

ترکیه 0 – ایسلند 0 

انگلیس 7 – مونته نگرو 0 

جمهوری چک 2 – کوزوو 1 

صربستان 3 – لوکزامبورگ 2 

پرتغال 6 – لیتوانی 0 

فرانسه 2 – مولداوی 1 

آلبانی 2 – آندورا 2 

 

-----------------------------

پنجشنبه 18 مهر

قزاقستان 1 – قبرس 2

بلاروس 0 – استونی 0

هلند 3 - ایرلند شمالی 1

اسلواکی 1 – ولز 1

کرواسی 3 – مجارستان 0

لتونی 0 – لهستان 3

مقدونیه شمالی 2 – اسلوونی 1

روسیه 4 – اسکاتلند 0

بلژیک 9 – سن مارینو 0

 


جمعه 19 مهر

مونته نگرو 0 – بلغارستان 0

جمهوری چک 2 – انگلیس 1

اوکراین 2 – لیتوانی 0

پرتغال 3 – لوکزامبورگ 0

ترکیه 1 – آلبانی 0

ایسلند 0 – فرانسه 1

آندورا 1 – مولداوی 0

 


شنبه 20 مهر

گرجستان 0 – ایرلند 0

دانمارک 1 – سوییس 0

جزایر فارو 0 – رومانی 3

بوسنی و هرزگوین 4 – فنلاند 1 

نروژ 1 – اسپانیا 1 

مالت 0 – سوئد 4 

لیختن اشتاین 1 – ارمنستان 1 

ایتالیا 2 – یونان 0 

 


یکشنبه 21 مهر

قزاقستان 0 - بلژیک 2 

بلاروس 1 – هلند 2  

مجارستان 1 – آذربایجان 0 

اسکاتلند 6 – سن مارینو 0 

قبرس 0 – روسیه 5 

استونی 0 – آلمان 3

ولز 1  – کرواسی 1

اسلوونی 0 – اتریش 1

لهستان 2 – مقدونیه شمالی 0

 


دوشنبه 22 مهر

کوزوو 2 – مونته نگرو 0 

بلغارستان 0 – انگلیس 6 

اوکراین 2 – پرتغال 1 

لیتوانی 1 – صربستان 2 

مولداوی 0 – آلبانی 4 

ایسلند 2 – آندورا 0 

فرانسه 1 – ترکیه 1 

 


سه شنبه 23 مهر

فنلاند 3 – ارمنستان 0 
سوییس  2 – ایرلند  0 
جبل الطارق 2 – گرجستان  3 
سوئد 1 – اسپانیا  1 
رومانی  1 – نروژ  1 
جزایر فارو 1 – مالت  0 
لیختن اشتاین 0 – ایتالیا  5 
یونان  2 – بوسنی و هرزگوین 1

 


لینک نتایج قبلی

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091