تعداد بازدید: 35
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 شهریور 1398 - 22:34:58
دوومیدانی

آسان پرداخت قهرمان دوومیدانی باشگاه های ایران شد

مرحله نهایی بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش مردان که با حضور باشگاه های آسان پرداخت، فولاد مبارکه سپاهان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس، نفت تهران، مس کرمان، دانشگاه آزاد فارس، دانشگاه یزد، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مقاومت تهران از صبح دیروز در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت ها در روز پایانی با قهرمانی تیم آسان پرداخت به پایان رسید.
 
تیم فولاد مبارکه سپاهان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و تیم مس سونگون نیز در جایگاه سوم ایستاد.
 
در جریان برگزاری این مسابقات در روز گذشته و در ماده پرش سه گام حمید رضا کیا از باشگاه آسان پرداخت با رکورد 16.50 ضمن کسب عنوان نخست رکورد ملی جوانان و بزرگسالان ایران را بهبود بخشید.
 
مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مجید کیهانی  رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی  دبیر فدراسیون، عباس فتحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات و لیگ فدراسیون، تنی چند از رؤسای هیأت های دو ومیدانی استان ها، مدیران عامل باشگاه های شرکت کننده برگزار شد و به تیم های برتر نیز جام های قهرمانی اهدا گردید.
 
نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است 
 
نتیجه نیمه ماراتن
 
۱- جعفر مرادی - آسان پرداخت - ۱:۱۱:۴۰
۲- علی اکبر بذری - شهدای نزاجا - ۱:۱۲:۳۴
۳- منصور بیات - پلیمر خلیج فارس - ۱:۱۴:۵۵
 
نتیجه ۴۰۰ متر با مانع
 
۱- مهدی پیرجهان- مس سونگون - ۵۰.۵۳
۲-رضا ملک پور- نفت تهران- ۵۱.۵۲
۳- جواد شوریابی- فولاد مبارکه سپاهان- ۵۴.۳۶
 
نتیجه پرتاب نیزه
 
۱- صادق خادمی- مس کرمان- ۷۱.۸۹
۲-یونس یوسف وند- پلیمر خلیج فارس-۷۰.۸۴
۳-ایوب آرخی-نفت تهران-۷۰.۲۹
 
نتیجه دهگانه
 
۱- عباس نیک باف- پلیمر خلیج فارس- ۶۳۷۵
۲-مصطفی جمشید زهی- دانشگاه یزد- ۶۱۳۱
۳-محمدرضا اصلانی- آسان پرداخت- ۶۰۹۳
 
نتیجه ۲۰۰ متر
 
۱- محمد حسین ابارقی-مس کرمان- ۲۱.۰۴
۲-علی خدیور- آسان پرداخت- ۲۱.۲۱
۳-حمیدرضا نجفی- آسان پرداخت- ۲۱.۶۴
 
نتیجه ۸۰۰ متر
 
۱- پژمان یارولی- مس‌سونگون- ۱:۴۹.۳۸
۲- علی عالمی- نفت تهران- ۱:۴۹.۹۳
۳- امید امیریان- مس کرمان- ۱:۵۰.۲۴
 
نتیجه پرش طول
 
۱- کارول هافمن- پلیمر خلیج فارس- ۷.۳۴
۲-محمدرضا فیروزکوهی- دانشگاه یزد- ۷.۳۱
۳- محمد قائدزاده- آسان پرداخت- ۷.۲۹
 
نتیجه ۳۰۰۰ متر با مانع
 
۱- خلیل ناصری- مس سونگون- ۸:۵۹.۵۸
۲-مسلم نیاد‌ست- فولاد مبارکه سپاهان- ۹:۰۶.۴۸
۳-همایون همتی- آسان پرداخت- ۹:۱۱.۸۷
 
نتیجه پرتاب دیسک
 
۱- بهنام شیری- آسان پرداخت- ۵۸.۷۰
۲- سجاد پیرآیقرچمن- نفت تهران- ۵۷.۶۳
۳- صادق صمیمی- پلیمر خلیج فارس- ۵۱.۷۳
 
نتیجه پرش با نیزه
 
۱- محمد بنی آدم- مس کرمان- ۴.۷۰
۲-اسحاق غفاری- فولاد مبارکه سپاهان- ۴.۴۰
۲- محمد محسن ربانی- پلیمر خلیج فارس- ۴.۴۰
 
نتیجه ۱۰۰۰۰متر
 
۱- جلیل ناصری - آسان پرداخت - ۳۱:۳۶.۰۳
۲- حسن عابدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۳۱:۴۷.۵۳
۳- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - ۳۲:۱۱.۷۷
 
نتیجه 4 در 400 متر امدادی
 
1- نفت تهران - 3:15.17
2- مس سونگون - 3:15.46
3- فولاد مبارکه سپاهان - 3:15.99
 
 
 
نتیجه امتیازات تیمی (مجموع سه مرحله) 
 
1- آسان پرداخت - 505
 
2- فولاد مبارکه سپاهان - 456
 
3- مس سونگون - 365
 
4- پلیمر خلیج فارس - 291
 
5- نفت تهران - 257.5
 
6- مس کرمان - 220.5
 
7- دانشگاه آزاد فارس - 196
 
8- شهدای نزاجا - 172.5
 
9- دانشگاه یزد - 150.5
 
10 دانشگاه علوم پزشکی ایران - 48
 
11- مقاومت تهران - 37
دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091