تعداد بازدید: 381
تاریخ انتشار: جمعه 26 مهر 1398 - 8:15:0

فوتبال لیگ قهرمانان اروپا

فصل 20-2019 فوتبال لیگ قهرمانان اروپا 

گروه یک : پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، کلوب بروخه و گالاتاسرای
گروه دو : بایرن مونیخ ، تاتنهام ، المپیاکو و ستاره سرخ
گروه سه : منچسترسیتی ، شاختار دونتسک ، دینامو زاگرب و آتالانتا
گروه چهار : یوونتوس ، اتلتیکو مادرید ، بایر لورکوزن و لوکوموتیو مسکو
گروه پنج : لیورپول ، ناپولی ، سالزبورگ و خنک
گروه شش : بارسلونا ، بورسیا دورتموند ، اینتر و اسلاویا پراگ
گروه هفت : زنیت سن‌پترزبورگ ، بنفیکا ، لیون و لایپزیش
گروه هشت : چلسی ،‌ آژاکس ، والنسیا و لیل

هفته سوم مرحله گروهی

سه شنبه 30 مهر


گروه A
کلوب بروخه - پاری سن ژرمن
گالاتاسرای - رئال‌مادرید

گروه B

تاتنهام - ستاره سرخ بلگراد
المپیاکو یونان - بایرن مونیخ

گروه C

شاختاردونتسک اوکراین - دیناموزاگرب
منچسترسیتی - آتالانتا

گروه D

یوونتوس - لوکوموتیو مسکو

اتلتیکومادرید – بایرلورکوزن

 

چهارشنبه 1 آبان

گروه E
سالزبورگ اتریش - ناپولی

خِنک - لیورپول

گروه F

اسلاویا پراگ - بارسلونا

اینتر - دورتموند

گروه G

لایپزیش - زنیت سن پترزبورگ

بنفیکا - لیون

گروه H

لیل - والنسیا

آژاکس - چلسی

 

هفته دوم مرحله گروهی

سه شنبه 9 مهر


گروه A
رئال‌مادرید 2 - کلوب بروخه 2 
گالاتاسرای 0 - پاری سن ژرمن  1 

گروه B

تاتنهام 2 - بایرن مونیخ  7 
ستاره سرخ بلگراد 3 - المپیاکو یونان  1 

گروه C

آتالانتا 1 – شاختاردونتسک اوکراین 2 
منچسترسیتی 2 - دیناموزاگرب  0 

گروه D

یوونتوس 3 - بایرلورکوزن 0
لوکوموتیو مسکو  0 - اتلتیکومادرید  2 

چهارشنبه 10 مهر

گروه E
خنک 0 - ناپولی  0
لیورپول 4 - سالزبورگ اتریش 3 

گروه F

اسلاویا پراگ 0 - دورتموند 2
بارسلونا 2 - اینتر 1 

گروه G

لایپزیش 0 - لیون 2 
زنیت سنت پترزبورگ 3 - بنفیکا 1 

گروه H

لیل 1 - چلسی 2 
والنسیا 0 – آژاکس 3 

 

هفته اول مرحله گروهی

سه شنبه 26 شهریور

لیون 1 – زنیت  1 
ناپولی 2 – لیورپول  0 
اینتر 1 – اسلاویا پراگ 1 
سالزبورگ 6 –  خِنک 2 
دورتموند  0 – بارسلونا  0 
بنفیکا 1 – لایپزیش 2 
چلسی 0 – والنسیا  1 

آژاکس 3 – لیل  0 

چهارشنبه 27 شهریور

المپیاکو 2 – تاتنهام 2

اتلتیکو مادرید 2 – یوونتوس 2

بروخه 0 – گالاتاسرای  0 

پاری سن ژرمن  3 – رئال مادرید 0 

بایرن مونیخ 3 – ستاره سرخ بلگراد 0 

دیناموزاگرب 4 – آتالانتا 0 

شاختاردونتسک 0 – منچستر سیتی 3 

بایرلورکوزن 1 – لوکوموتیو مسکو 2 



 

لینک سایت رسمی برنامه مسابقات 

لینک سایت رسمی  گروه بندی مسابقات

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091