تعداد بازدید: 1413
تاریخ انتشار: پنج شنبه 21 آذر 1398 - 9:20:0

فوتبال لیگ قهرمانان اروپا

فصل 20-2019 فوتبال لیگ قهرمانان اروپا 

گروه یک : پاری‌سن‌ژرمن، رئال مادرید، کلوب بروخه و گالاتاسرای
گروه دو : بایرن مونیخ ، تاتنهام ، المپیاکو و ستاره سرخ
گروه سه : منچسترسیتی ، شاختار دونتسک ، دینامو زاگرب و آتالانتا
گروه چهار : یوونتوس ، اتلتیکو مادرید ، بایر لورکوزن و لوکوموتیو مسکو
گروه پنج : لیورپول ، ناپولی ، سالزبورگ و خنک
گروه شش : بارسلونا ، بورسیا دورتموند ، اینتر و اسلاویا پراگ
گروه هفت : زنیت سن‌پترزبورگ ، بنفیکا ، لیون و لایپزیش
گروه هشت : چلسی ،‌ آژاکس ، والنسیا و لیل

 

هفته ششم مرحله گروهی

ﺳﻪشنبه 19 آذر

ناپولی 4 - خِنک 0

سالزبورگ 0 - لیورپول 2

دورتموند 2 - اسلاویا پراگ  1

اینتر 1 – بارسلونا  2

لیون 2 – لایپزیش  2

بنفیکا 3 - زنیت  0  

چلسی 2 – لیل  1

آژاکس 0 – والنسیا  1


چهارشنبه 20 آذر

دیناموزاگرب 1 - منچسترسیتی 4

شاختار دونتسک 0 - آتالانتا  3

پاری سن ژرمن 5 – گالاتاسرای 0

کلوب بروخه 1 - رئال‌مادرید 3

بایرن مونیخ 3 – تاتنهام 1

المپیاکو 1 - ستاره سرخ بلگراد 0

بایرلورکوزن 0 – یوونتوس 2

اتلتیکومادرید 2 - لوکوموتیو مسکو 0

 

هفته پنجم مرحله گروهی

سه شنبه 5 آذر 

لوکوموتیو مسکو 0 - بایرلورکوزن 2

گالاتاسرای 1 – کلوب بروخه 1

رئال مادرید 2 - پاری سن ژرمن  2

ستاره سرخ بلگراد 0 - بایرن مونیخ  6

آتالانتا  2 – دیناموزاگرب  0

منچستر سیتی 1 – شاختاردونتسک  1

یوونتوس 1 - اتلتیکو مادرید  0

تاتنهام 4 – المپیاکو  2

 

چهارشنبه 6 آذر

زنیت 2 – لیون 0

والنسیا 2 – چلسی 2

لیورپول 1 – ناپولی 1

اسلاویا پراگ 1 – اینتر 3

خِنک 1 – سالزبورگ 4

بارسلونا 3 – دورتموند 1

لایپزیش 2 – بنفیکا 2

لیل 0 – آژاکس 2

 

هفته چهارم مرحله گروهی

سه شنبه 14 آبان

گروه E
ناپولی ایتالیا 1 - سالزبورگ اتریش  1 

لیورپول انگلیس 2 - خِنک بلژیک  1

گروه F

بارسلونا 0 - اسلاویا پراگ 0 

دورتموند 3 - اینتر  2 

گروه G

زنیت سن پترزبورگ 0 - لایپزیش  2 

لیون 3  - بنفیکا  1 

گروه H

والنسیا 4 - لیل  1 

چلسی 4 – آژاکس  4 

 

چهارشنبه 15 آبان

گروه A
پاری سن ژرمن 1 - کلوب بروخه 0
رئال‌مادرید 6 - گالاتاسرای 0

گروه B

ستاره سرخ بلگراد 0 – تاتنهام 4
بایرن مونیخ 2  - المپیاکو یونان 0

گروه C

دیناموزاگرب 3 - شاختاردونتسک اوکراین 3
آتالانتا 1 - منچسترسیتی 1

گروه D

بایرلورکوزن 2 - اتلتیکومادرید 1

لوکوموتیو مسکو 1 - یوونتوس 2

 

هفته سوم مرحله گروهی

سه شنبه 30 مهر

گروه A
کلوب بروخه  0 - پاری سن ژرمن  5
گالاتاسرای  0 - رئال‌مادرید  1

گروه B

تاتنهام 5 - ستاره سرخ بلگراد  0
المپیاکو یونان 2 - بایرن مونیخ  3

گروه C

شاختاردونتسک اوکراین 2 - دیناموزاگرب 2
منچسترسیتی 5 – آتالانتا  1

گروه D

اتلتیکومادرید 1 – بایرلورکوزن 0

یوونتوس  2 - لوکوموتیو مسکو 1

 

چهارشنبه 1 آبان

گروه E
سالزبورگ اتریش 2 - ناپولی 3 

خِنک 1 - لیورپول 4 

گروه F

اسلاویا پراگ 1 - بارسلونا 2 

اینتر 2 - دورتموند 0 

گروه G

لایپزیش 1 - زنیت سن پترزبورگ 2

بنفیکا 2 - لیون 1 

گروه H

لیل 1 - والنسیا 1 

آژاکس 0 - چلسی  1 

 

هفته دوم مرحله گروهی

سه شنبه 9 مهر


گروه A
رئال‌مادرید 2 - کلوب بروخه 2 
گالاتاسرای 0 - پاری سن ژرمن  1 

گروه B

تاتنهام 2 - بایرن مونیخ  7 
ستاره سرخ بلگراد 3 - المپیاکو یونان  1 

گروه C

آتالانتا 1 – شاختاردونتسک اوکراین 2 
منچسترسیتی 2 - دیناموزاگرب  0 

گروه D

یوونتوس 3 - بایرلورکوزن 0
لوکوموتیو مسکو  0 - اتلتیکومادرید  2 

چهارشنبه 10 مهر

گروه E
خنک 0 - ناپولی  0
لیورپول 4 - سالزبورگ اتریش 3 

گروه F

اسلاویا پراگ 0 - دورتموند 2
بارسلونا 2 - اینتر 1 

گروه G

لایپزیش 0 - لیون 2 
زنیت سنت پترزبورگ 3 - بنفیکا 1 

گروه H

لیل 1 - چلسی 2 
والنسیا 0 – آژاکس 3 

 

هفته اول مرحله گروهی

سه شنبه 26 شهریور

لیون 1 – زنیت  1 
ناپولی 2 – لیورپول  0 
اینتر 1 – اسلاویا پراگ 1 
سالزبورگ 6 –  خِنک 2 
دورتموند  0 – بارسلونا  0 
بنفیکا 1 – لایپزیش 2 
چلسی 0 – والنسیا  1 

آژاکس 3 – لیل  0 

چهارشنبه 27 شهریور

المپیاکو 2 – تاتنهام 2

اتلتیکو مادرید 2 – یوونتوس 2

بروخه 0 – گالاتاسرای  0 

پاری سن ژرمن  3 – رئال مادرید 0 

بایرن مونیخ 3 – ستاره سرخ بلگراد 0 

دیناموزاگرب 4 – آتالانتا 0 

شاختاردونتسک 0 – منچستر سیتی 3 

بایرلورکوزن 1 – لوکوموتیو مسکو 2 



 

لینک سایت رسمی برنامه مسابقات 

لینک سایت رسمی  گروه بندی مسابقات

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091