تعداد بازدید: 2011
تاریخ انتشار: یک شنبه 19 آبان 1398 - 10:0:0

«امروز ورزش کنیم»، «آقای ورزش» و «باشگاه خونگی» را هر روز از شبکه ورزش سیما تماشا کنید

«امروز ورزش کنیم» ، «باشگاه خونگی» و «آقای ورزش»با هدف بالا بردن شاخص سلامت هم وطنان و ترویج ورزش های همگانی هر روز پخش می شود.

«امروز ورزش کنیم» به تهیه کنندگی محمدرضا عظیمی به پخش ورزش صبحگاهی بوستان های عمومی می پردازد. این برنامه به منظور تشویق به تحرک بیشتر و رفتن به بوستان ها و انجام حرکات ورزشی صبحگاهی هر روز با حضور یکی از قهرمانان ورزش کشور برگزار می شود.

 

«آقای ورزش» به تهیه کنندگی مجتبی پوربخش به ورزش مشاغل و حرفه های مختلف می پردازد. در این برنامه حبیب الله حامدیان کارشناس ورزش با حضور در کارگاه های مشاغل مختلف به آموزش حرکات ورزشی به منظور پیشگیری از آسیب های احتمالی در حین کار و همچنین ورزش های صحیح در جهت حفظ و تقویت عضلات می پردازد.

 

«باشگاه خونگی» نیز به آموزش حرکت های ورزشی ، نرمش و همچنین تناسب اندام برای آن دسته از افرادی می پردازد که اکثر وقت خود را در خانه سپری می کنند. این برنامه در دو نوبت ورزش بانوان و مردان پخش می شود. تهیه کنندگی این برنامه را عبدالرسول رفیع زاده برعهده دارد.

 

وزیر ورزش و جوانان از پخش برنامه های از شنبه، آقای ورزش، باشگاه خانگی، ورزش با قهرمانان و کوه گشت شبکه ورزش سیما قدردانی کرد

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091