تعداد بازدید: 116
تاریخ انتشار: پنج شنبه 10 مرداد 1398 - 18:2:13
کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان

فرنگی کاران ایران در پنج وزن نخست ، حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی مسابقات پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان ، از ظهر فردا و با برگزاری مسابقات پنج وزن نخست در شهر صوفیه بلغارستان آغاز می شود.

نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن 48 کیلوگرم امیررضا ده بزرگی پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم به مصاف اولگ خلیل اف از اوکراین می رود و در صورت پیروزی بر این حریف ، در دور سوم با برنده کشتی گیران بلاروس و روسیه مصاف می دهد. 

در وزن 55 کیلوگرم سجاد عباس پور در دور نخست با قرعه استراحت رو به روست و در دور دوم با سوران آقاجانیان از ارمنستان کشتی می گیرد. وی در صورت گذر از این حریف ، در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران روسیه و عربستان می رود. 

در وزن 65 کیلوگرم حجت رضایی در دور نخست با الکساندر سولووی از مولداوی مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف ، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان بلغارستان و سوئد می رود. 

در وزن 80 کیلوگرم کامران ارقش در دور نخست به مصاف یوسوف قولباشی از ترکیه می رود و در صورت شکست این کشتی گیر ، در دور دوم با برنده کشتی گیران لهستان و ژاپن رو به رو می شود.

در وزن 110 کیلوگرم شاهرخ میکائیلی پس از استراحت در دور نخست ، در دور دوم با گریگوریوس کونتوونیسیوس از یونان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف ، در دور سوم به مصاف برنده کشتی گیران ژاپن و ایتالیا می رود. 

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091