تعداد بازدید: 155
تاریخ انتشار: یک شنبه 20 مرداد 1398 - 17:10:0

موتورسواری قهرمانی جهان

نتایج مسابقات موتور سواری قهرمانی جهان در موتو 3 ، موتو 2 و موتوجی پی

مرحله دوازدهم رقابت های موتور سواری جهان در سال 2019، یکشنبه 3 شهریور در انگلیس برگزار می شود.

یازدهمین مرحله - اسپیلبرگ اتریش - یکشنبه 20 مرداد 

موتو 3 

رومانو فناتی از ایتالیا و تیم هوندا به مقام قهرمانی رسید و تونی آربولینیو ایتالیایی از تیم هوندا و جوان مکفی از انگلیس و تیم هوندا به عنوان دوم و سوم دست یافتند . 

در پایان مرحله یازدهم رقابت های موتو 3 جهان در سال 2019 و در رده بندی مجموع لورنزو دالاپورتا ایتالیایی از تیم هوندا با 155 امتیاز و آرون کانت اسپانیایی از تیم کی تی ام  با 154 امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند. تونی آربولینیو از ایتالیا و تیم هوندا با 113 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

موتو 2 

بِرَد بیندر از آفریقای جنوبی و تیم کی تی ام به عنوان قهرمانی دست یافت و آلکس مارکز اسپانیایی از تیم کالکس و خورخه ناوراو اسپانیایی از تیم اسپید آپ به مقام های دوم و سوم رسیدند .

در رده بندی مجموع الکس مارکز با 181 امتیاز در مکان نخست جای دارد و توماس لوتهی اهل کشور سوییس و خورخه ناوارو از اسپانیا به ترتیب با 138 و 110 امتیاز در جایگاه دوم و سوم هستند.

موتوجی پی 

در رقابتی جذاب و دیدنی آندره دوویسیوز ایتالیایی از تیم دوکاتی به مقام نخست رسید و مارک مارکز اسپانیایی از تیم هوندا دوم و فابیو کوارتارارو از فرانسه و تیم یاماها دوم و سوم شدند. 

در  رده بندی کلی مارک مارکز با امتیاز 230 پیشتاز موتوجی پی 2019 است. آندره دویسیوزو با 172 امتیاز در رده دوم و دنیلو پتروچی با 136 امتیاز در رده سوم  هستند. 

دهمین مرحله - جمهوری چک - یکشنبه 13 مرداد

موتو 3
در مرحله دهم از رقابت ها موتو 3 سال 2019 در جمهوری چک آرون کانت اسپانیایی از تیم کی تی ام  به مقام قهرمانی رسید. لورنزو دالاپورتا و تونی آربولینو هر دو از ایتالیا و تیم هوندا دوم و سوم شدند.

موتو 2

در رقابت های موتو 2 جهان 2019 در جمهوری چک، الکس مارکز از اسپانیا و تیم کالکس با کسب زمان 38َ.49.768 به عنوان قهرمانی رسید. فابیو دی جیانانتونیو از ایتالیا و تیم اسپید آپ دوم شد و باستاینینی از ایتالیا و تیم کالکس در جایگاه سوم قرار گرفت.

موتو جی پی

مارک مارکز اسپانیایی از تیم هوندا به عنوان قهرمانی مرحله دهم از رقابت های موتو جی پی سال 2019 در جمهوری چک دست یافت و آندره دوویسیوز ایتالیایی از تیم دوکاتی و هم تیمی وی جک میلر از استرالیا دوم و سوم شدند.

نهمین مرحله - آلمان 2019 - یکشنبه 16 تیر

موتو 3

رقابت های موتو 3 آلمان 2019 با قهرمانی «لورنزو دلا پورتا» اهل ایتالیا و از تیم هوندا به پایان رسید.
نفر دوم این رقابت «مارکوس رامیرز» از کشور اسپانیا و تیم هوندا شد و «آرون کانت» از اسپانیا و تیم کی تی ام در جایگاه سوم قرار گرفت.

موتو 2

در پایان رقابت های موتو 2 آلمان 2019 الکس مارکز از اسپانیا و تیم کالکس قهرمان شد. برد بیندر از آفریقای جنوبی و تیم کی تی ام دوم و مارسل شروتر آلمانی از تیم کالکس سوم شد.

موتو جی پی

مارک مارکز از اسپانیا و تیم هوندا پیشتاز ر رقابت های موتو جی پی آلمان 2019 شد. هموطن وی ماوریک وینیالز از تیم یاماها دوم و کال کراچلو موتورسوار انگلیسی تیم هوندا سوم شد.

هشتمین مرحله - آسن هلند 2019 - یکشنبه 9 تیر

موتو 3

تونی آربولینو از ایتالیا و تیم هوندا اول شد، لورنزو دلاپورتا از ایتالیا و تیم هوندا دوم و ژاکوب کورن فیل از کشور چک و تیم کی تی ام در جایگاه سوم قرار گرفت. 

موتو 2

آگوستو فرناندز از اسپانیا به مقام قهرمانی رسید. برد بیندر از آفریقای جنوبی و لوکا مارینی از ایتالیا در جایگاه های دوم و سوم ایستادند. در انتهای این رقابت آلکس مارکز و لورنزو بالداساری در حالیکه نفر اول و دوم مسابقه بودند دچار حادثه شدند و از ادامه رقابت بازماندند.

موتو جی پی

ماوریک وینالس اسپانیایی از تیم یاماها به مقام قهرمانی رسید و مارک مارکز از اسپانیا و تیم هوندا و همچنین فابیو کوارتارارو از فرانسه و تیم یاماها دوم و سوم شدند.

هفتمین مرحله -بارسلون اسپانیا 2019 - یکشنبه 26 خرداد

موتو 3

مارکوس را میرز از اسپانیا ، آرون کانت از اسپانیا و سلستا راموس از ایتالیا اول تا سوم شدند . 

موتو 2

آلکس مارکز از اسپانیا قهرمان شد و توماس لوتهی از سوییس و خورخه ناوارو از اسپانیا دوم و سوم شدند . 

موتوجی پی

مارک ماکز از اسپانیا ، فابیو کوارتارارو از فرانسه و کال کراچلو از انگلیس در رده های اول تا سوم قرار گرفتند . 

ششمین مرحله - ایتالیا 2019 - یکشنبه 12 خرداد

موتو 3

در این رقابت ها تونی آربولینو از ایتالیا به عنوان قهرمانی رسید و لورنزو دلاپورتا از ایتالیا و ژائومی ماسیا از اسپانیا دوم و سوم شدند .

موتو 2

آلکس مارکز اسپانیایی به عنوان قهرمانی دست یافت و لوکا مارینی از ایتالیا و توماس لوتهی از سوییس به مقام های دوم و سوم رسیدند .

موتوجی پی

دنیلو پتروچی ایتالیایی به مقام قهرمانی دست یافت و مارک مارکز اسپانیایی و آندره دویسیوزو ایتالیایی و به مقام های دوم و سوم رسیدند.

 

برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091