تعداد بازدید: 12
تاریخ انتشار: شنبه 7 اردیبهشت 1398 - 17:9:5
کشتی فرنگی قهرمانی آسیا

کشتی فرنگی قهرمانی آسیا؛ مردانی، تاب، گرایی، عبدولی و علیاری حریفان خود را شناختند

مراسم قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا بعد از ظهر امروز در شهر شی آن چین برگزار شد

نتایج قرعه کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم که 12 نفر حضور دارند مهرداد مردانی در دور نخست به مصاف کنچیرو فومیتا، قهرمان سال 2017 جهان از ژاپن می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان ری سییونگ از کره شمالی و دوردیف از ترکمنستان می رود.

در وزن 67 کیلوگرم حامد تاب در دور اول با نورگازی آسانگولوف، دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان میرجان شرماخانبت، دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان و گائو کوان، ژانگ دارنده مدال برنز زیر 23 سال جهان از چین می رود. در این وزن 14 کشتی‌گیر شرکت کرده‌اند.

در وزن 72 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با آرامواردانیان، دارنده مدال برنز آسیا از ازبکستان روبرو می‌شود.

در وزن 82 کیلوگرم سعید عبدولی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف ماخات یریژیپوف، قهرمان آسیا از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده جالگاسبای بردیموراتوف از ازبکستان و سهراب عبدالخایف از تاجیکستان کشتی می‌گیرد. در این وزن 9 نفر حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم که 9 نفر حضور دارند مهدی علیاری در دور نخست با یوتا نارا از ژاپن کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف چنگ هائو چن از چین تایپه می‌رود. 

مسابقات اوزان فوق از ساعت 8 صبح فردا (یکشنبه) به وقت ایران برگزار می شود.

دسته بندی :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091