تعداد بازدید: 24
تاریخ انتشار: پنج شنبه 24 بهمن 1398 - 17:59:41

قرعه کشی لیگ کاراته وان انجام شد/ نمایندگان ایران از فردا به روی تاتامی می روند

دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان قرعه کشی شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، دومین مرحله لیگ برتر کاراته وان در سال 2020 با حضور 571 کاراته کا از 85 کشور از فردا در دبی امارات آغاز می شود و بر اساس قرعه کشی انجام گرفته ، کاراته کاهای کشورمان با حریفان زیر مبارزه می کنند : 

بخش بانوان
کاتا انفرادی

فاطمه صادقی در گروه ۴ با کاتاروهایی از ایتالیا، اسلواکی، مراکش، ترکیه، آمریکا، ویتنام، جمهوری چک و اسپانیا
نگین باقری در گروه 3 با کاتاروهایی از مصر، اسپانیا، ایتالیا، موزامبیک، سوئد، اسلواکی، فرانسه، کره جنوبی و هنگ کنگ
و مهسا افسانه در گروه یک با کاتاروهایی از اسپانیا، ایتالیا، تایلند، مقدونیه، بلاروس، اسلواکی، انگلیس، کانادا و آلمان همگروه هستند.

وزن 50- کیلوگرم
سارا بهمنیار پس از استراحت در دور نخست ، با نادیا گومز از اسپانیا

وزن 55- کیلوگرم
طراوت خاکسار پس از استراحت در دور نخست ، با برنده اسلواکی و مقدونیه

وزن 61- کیلوگرم
رزیتا علیپور پس از استراحت ، با برنده اوکراین و سوئد
شیما آل سعدی با کریستینا فرر از اسپانیا و در صورت برد با وندولینه فیلیپه از فرانسه

وزن 68+ کیلوگرم
حمیده عباسعلی با ایرنه بچانی از موزامبیک و در صورت پیروزی با برنده چین تایپه و سوئد

بخش مردان
کاتا انفرادی

ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱ با کاتاروهایی از کویته، ترکیه، آمریکا، ونزوئلا، اسپانیا، اسلواکی، ایتالیا و سوئد
و متین زارع در گروه 4 با کاتاروهایی از فرانسه، مصر، آمریکا، اسلواکی، ایتالیا، هنگ کنگ، چین، ترکیه و اسپانیا همگروه هستند.

وزن 67- کیلوگرم
امیر مهدی زاده با کامیلو ولزو از شیلی و در صورت برتری با علی الساوی از مصر

وزن 75- کیلوگرم
بهمن عسگری دور نخست با ارن آکورت از ترکیه و در صورت پیروزی با استانیسلاو هورنه از اوکراین
علی اصغر آسیابری پس از استراحت در دور نخست ، با برنده آفریقای جنوبی و قزاقستان

وزن 84- کیلوگرم
ذبیح اله پورشیب پس از استراحت در دور نخست ، دور دوم با فردی والرا از ونزوئلا
مهدی خدابخشی با ویلیام دیانته از بلژیک و در صورت برد با آنتون ایساکو از بلاروس
کیوان بابان با آیخان مامایف از جمهوری آذربایجان و در صورت پیروزی با دانیار یولداشف از قزاقستان

وزن 84+ کیلوگرم
سجاد گنج زاده دور نخست استراحت ، در دور دوم با مارکوس مارتینز از اسپانیا
صالح اباذری دور نخست استراحت ، در دور دوم با الکسی ودوچی از بلاروس
مهدی آشوری با احمد العصفر از مصر در نخستین مبارزه و در صورت برد در دور دوم با دانیل تیلن از استرالیا

این رقابتها به مدت 3 روز و تا یکشنبه 27 بهمن ادامه دارد و در نخستین روز مسابقات کاتای انفرادی بانوان، کاتای تیمی مردان و رقابتهای اوزان 60-، 67- و 75- کیلوگرم مردان و اوزان 50- و 55- کیلوگرم بانوان انجام می شود.

دسته بندی :
برچسب :

نظرات شما

آیا مایل به نظردهی می باشید؟

مانده : (1000) حرف
شبکه ورزش سيما
  • تلفن گویا : 27861800 021
  • شبکه اجتماعی :
    https://sapp.ir/Varzeshtv
  • پیامک : 3000091